Müügitingimused

Müügitingimused kehtivad www.nogluteno.ee ostja (edaspidi Ostja) ja ettevõtja Priileib OÜ (edaspidi pood) vahel kaupade ostmisel. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad seadused. Pood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.nogluteno.ee. 

 

  1. TELLIMINE

Tooteid saab ette tellida al 7p. Arvestada tuleb, et täna on tegemist käsitööga ning seetõttu tuleb arvestada varu aega. 

Toodete tellimiseks kirjutage meili meili teel info@nogluteno.ee või info@priibipa.ee või helistage +372 5830 3100. 

Tootelehel on kuvatud kõikide toodete kirjeldused, sisaldused ja toitainelised väärtused. Säilitamistingimused on kõikidele toodetele samad – hoida sügavkülmkapis -18 juures.

Tellimus ehk leping osapoolte vahel jõustub, kui tellimuse eest on makse sooritatud ülekandega (arve alusel ettevõtetele).

Tellimust saab tühistada/muuta 48h enne kätte saamise aega.

Kui tellimusele ei ole õigel ajal järgi jõutud, teavitame Teid 12h möödudes järgnevalt: sõnum, e-kiri ning 2 telefonikõne.

Kui antud meetodil ei õnnestu Teid tabada, on meil õigus pärast 24h tellimus kellelegi teisele müüa. Tellimusele mitte järgi tulles loobute tellimusest ning tekib kohustus hüvitada tellimuse summa täies mahus.

Toodete valik, hinnad ning allahindlused võivad erineda jaekaupluste kaubavalikust, hindadest ning allahindlusest.

 

  1. TRANSPORT

2.1 Tarnime tooteid Tallinnasse ja lähipiirkondadesse, sh Viimsi, Laagri, Saue, Rae vald.  Kulleritasu on 10.-

Tooted transporditakse Teile sobivasse asukohta tellitud päevaks päeva jooksu. Juhul kui on vajalik, et tooted tuuakse kohale konkreetses ajavahemikus siis palume meid sellest eelnevalt teavitada e-maili või telefoni teel.

2.2 Toodetele on võimalik tulla ise järgi meie pagarikotta aadressil Vae 2, Laagri, Harjumaa, kl 8:00-18:00ni.

 

  1. MAKSMINE

Sooritatud ostude eest tasub Ostja 100% ettemaksuna (valuuta on EUR).

Tasuda on võimalik:

  1. Ülekandega (eraisik)

Müüja saadab ülekande tegemiseks vajalikud andmed kliendi poolt valitud asukohta (meilile või telefonile) ning ostja sooritab ülekande. Müüjal puudub ligipääs Ostja panga ja krediitkaardi andmetele.

  1.  Arve alusel ettevõttele

Pärast tellimuse sooritamist saadetakse Teie e-posti aadressile arve, mille alusel saate tasuda tellimuse eest

 

  1. TAGASTAMISE TINGIMUSED

Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti taganemisõigus toodetele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, sealhulgas: jahutatud ja külmutatud tooted ning kiiresti riknevad (s.t märgistusega „Kõlblik kuni …“) tooted, muud tooted vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lõikele 4.

 

  1. KINKEKAARDI KASUTAMINE

Kinkekaarti saab soetada www.priibipa.ee ja www.gluteenivabapagarikoda.ee kodulehtede e-poodidest. Kinkekaart kehtib 12 kuud pärast soetamist. Kinkekaarti saate kasutada meie teiste platvormide e-poodides sisestades tellides kinkekaardi koodi või esitades selle pagarikojas teenindajale.

Kinkekaarte rahaks vahetada ei saa. Kui Teie kinkekaardi väärtus ületab ostu summa siis antud vahet rahaliselt ei hüvitata. Küll aga on võimalik tasuda ostu eest osaliselt kinkekaardiga ning ülejäänud osa sularaha/pangakaardiga.